Výměna elektrického průtokového ohřívače

Podrobný popis:
- předmětem veřejné zakázky je výměna elektrického průtokového ohřívače
- demontáž vč. likvidace stávajícího ohřívače umístěného nad umyvadlem
- dodávka a montáž nového průtokového ohřívače, příkon 3,5kW vč. příslušné armatury (baterie) pro jedno odběrné místo.
- elektrické připojení flexibilní šňůrou do el. zásuvky
- dále viz přílohy

Lokalita:
- okres Kladno

Termín pro podání nabídek:
- 9. 3. 2020 ve 12:00 hodin
Chci kontakt na zákazníka

Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se.

Kontakt na zákazníka
Pro získání kontaktu pošlete SMS ve tvaru "BVGM" na číslo 736 370 677
(za SMS si nic neúčtujeme!)

Podobné poptávky

Poptávám stroj: Popis: tepelné čerpadlo vzduch-voda Specifikace: pro dům s energetickou ztrátou cca 8 kW Termín: rok 2020 Lokalita: Dvůr Králové nad Labem Max. cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Trutnov. Děkuji...

Sháním řemeslné práce: Popis: montáž tepelného čerpadla vzduch - voda Značka a typ čerpadla: Nibe F-2040 +VVm320 Plocha: 100 m2 Zajištění dopravy: vlastni Termín: dohodou Lokalita: Rataje nad Sázavou Maximální cena: nabídněte Pro...

Sháním stavbu: Popis: dodávka kompletní otopné soustavy (radiátory, rozvody...) do staršího domu Specifikace: - v sestavě s tepelným čerpadlem do staršího domu, jehož koupi zvažujeme - jednalo by se o dodávku a kompletní instalaci - radiátorů (předběžně 11 ks) vč. přísluš...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je nákup svařovaných děličů polarizace 1550 nm a propojovacího kabelu - propojovací kabel FC-LC zachovávající polarizaci 1550 nm - svařovaný dělič polarizace pro vlnovou délku 1550 nm - dále viz přílohy Lokalita: - okres Brno Termín pro podání...

Podrobný popis: - předmětem veřejné zakázky je dodání mikrovlnné trouby - mikrovlnná trouba 17 l - mikrovlnná trouba 20 l atd. viz přílohy Lokalita: - okres Hlavní město Praha Termín pro podání nabídek: - 17. 10. 2019 do 12:00 hodin

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 266 077 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena