Jak fungujeme

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje poptávky a veřejné zakázky na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR ePoptávka.cz, AAApoptávka.cz a ÚředníNástěnka.cz.

Výhody

  1. Příležitosti každý den – Každý pracovní den zařadíme stovky nových poptávek a veřejných zakázek.
  2. Monitorovací jednička na trhu – Monitorujeme více než 70 % obchodních příležitostí z českého internetu.
  3. Moderní pojetí služby – Platba až za realizaci zakázky, žádné jiné poplatky nejsou potřeba.

Premium model

Služba rozlišuje dva základní tarify používání: Free a Premium. V obou režimech jsou poptávky a veřejné zakázky zasílány e-mailem z libovolného počtu oborů v kombinaci s klíčovými slovy podle profilu cílení firmy. Kontaktní údaje nejsou obsaženy v e-mailu, ale pro jejich získání je nutné si kontakt otevřít na webu poptávky.cz V režimu Free je počet zaslaných poptávek omezen v časovém období. V režimu Premium je počet zaslaných poptávek i otevřených kontaktů bez omezení.

Kolik to stojí?

Firmy platí paušální platbu za zrealizovanou zakázku ve výši 500, 1 000 a 2 000 Kč, zakázky do 5 tis. Kč hodnoty jsou ZDARMA. Za tímto účelem si předplatí období částkou ve výši 8 000 Kč, ze které se platby za realizaci zakázky odečítají. Uhrazené předplatné má neomezenou platnost. Za účelem identifikace realizovaných zakázek je firma vyzvána e-mailovou zprávou na začátku měsíce za proběhlý kalendářní měsíc k označení všech realizovaných zakázek a Provozovatel bude také telefonicky ověřovat stav realizací u poptávajících. Službu je možné také objednat na časové období 12 měsíců.

Provozovatel

Provozovatelem Poptávky.cz je společnost Business Aggregator s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349
Tel: +420 222 551 818
E-mail: info@poptavky.cz
pracovní doba 8 – 16:30 hod.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 242 612 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena