Doporučené firmy

ITO TOCAUER s.r.o.

Hlučínská 1301/11, Opava , 74705

Foukaná izolace Climatizer Plus. Tepelná izolace, zateplení, zvukové izolace, odhlučnění. Vinyl Siding. Sekční garážová vrata.

ITO TOCAUER s.r.o.

CHEMAP, spol. s r.o.

Dašice 475, Dašice , 53303

Jsme ryze českou firmou, jež svým zaměřením pokrývá od ledna 1998 některé oblasti chemických látek a přípravků. V první fázi tvořila hlavní část nabídky organická rozpouštědla, kde jsme byli jedním z mnoha dodavatelů od kanystrů po železniční cisterny.

CHEMAP, spol. s r.o.

UVEX Safety CZ, k. s.

Na Jamách 394, Rychnov nad Knežnou , 51601

Obchodní společnost-výhradní dovozce ochranných pracovních pomůcek uvex. Chráníme lidi. Při práci i ve volném čase. Na montážní lince i na sjezdovce. Při svařování i při jízdě na koni. uvex je značka s jedinou misí: protecting people.

UVEX Safety CZ, k. s.

VÚB a.s.

Na Ostrově 1165, Ústí nad Orlicí , 56201

Vývoj a zakázková výroba v oboru textil a strojírenství. Výroba rotorových přízí, technických textilií a ochranných oděvů se speciálními vlastnostmi (antistatické, nehořlavé), včetně speciálního prádla a ošacení pro vybrané skupiny pacientů.

VÚB a.s.

ElektroProdej v.o.s.

U Pekařky 281/3, Praha 8, Libeň , 18000

Společnost ElektroProdej v.o.s. byla založena r.1990. Prodáváme baterie Energizer, Kodak a Sony, audio, video a pc doplňky Hama, akumulátory, nabíječky, napájecí zdroje, žárovky, LED zdroje, prodluž. přívody a domácí spotřebiče značek Monix, First. Prodej osobních a kuchyňských vah.

ElektroProdej v.o.s.

TEXODO, spol. s r.o.

Písecká 904, Strakonice , 38601

Pracovní obuv, pracovní oděvy, rukavice, štíty, brýle, kompletní sortiment ochranných pracovních pomůcek, náhradní plnění

TEXODO, spol. s r.o.

Jana Hradská - Kompletní kancelář

Tyršova 396, Bělá pod Bezdězem , 29421

Malá účetní kancelář nabízí kompletní vedení daňové evidence, vedení účetnictví, vedení mzdové agendy , zpracování DPH pro fyzické i právnické osoby, zpracování silniční daně, zastupování na úřadech samozřejmostí. Vše zpracováno v programu POHODA + nadstavby POHODY . Klienti po celé ČR

Jana Hradská - Kompletní kancelář

ARBO - zahradnictví, s.r.o.

Všeruby 15, Všeruby , 33016

Firma se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní náplní činnosti firmy je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy atd. Kontakt: Miroslav Falkenauer +420377927064 (377915270 ), chmelikova@arbo-zahrada.cz

ARBO - zahradnictví, s.r.o.

Doc. JUDr. et Mgr. JAN BRÁZDA, Ph.D., LL.M., advokátní kancelář

Malá 43/6, Plzeň , 30100

Poskytujeme komplexní služby advokátní kanceláře. Zaměřujeme se na občanské, trestní, pracovní, správní a zdravotnické právo i právo ozbrojených složek a generální praxi.

Doc. JUDr. et Mgr. JAN BRÁZDA, Ph.D., LL.M., advokátní kancelář

Martin Šulc

Těchonín 113, Těchonín , 56166

Vše pro manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky. Prodej nových a repasovaných vysokozdvižných vozíků, servis záruční i pozáruční. Technické kontroly, revize LPG pohonů, servis baterií, prodej průmyslových pneu. Zajišťujeme školení řidičů VZV.

Martin Šulc

Nexnet Mold s.r.o.

U Korečnice 2442, Uherský Brod , 68801

Specializujeme se na výrobu přesných vstřikovacích forem. Nabízíme výrobní kapacity pro kooperační výrobu – frézování klasických tvarů i tvarových vložek, výroba elektrod. Dále zajišťujeme tvorbu a dodávku NC technologie na klíč. Disponujeme CNC stroji MAS, DMG, Makino a další.

Nexnet Mold s.r.o.

Milan Jaroš

Chudobín 17, Litovel , 78321

Poskytujeme bezdrátové připojení k internetu včetně hardwaru a softwaru.

Milan Jaroš

Asatix s.r.o.

Kaprova 42, Praha 1 , 11000

Zabýváme se dřevovýrobou, zejména stavební řezivo, palety a obalové materiály.

Jan Blažek

Palackého 460, Přeštice , 33401

V rámci naší geodetické činnosti poskytujeme veškeré práce, které souvisejí s katastrem nemovitostí, projekční, stavební oblastí a případně mapovacími pracemi.

Jan Blažek

SINEKO Engineering s.r.o.

Místecká 329, Hrabová , 72000

Vyrábíme a prodáváme ČOV (čističky odpadních vod), čistírny vody, plastové jímky, plastové žumpy, plastové nádrže na dešťovou vodu, vodoměrné šachty, septiky. Provádíme realizaci na klíč.

SINEKO Engineering s.r.o.

Wiseversa s.r.o.

Náchodská 529, Trutnov , 54101

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajistíme vedení mzdové agendy a připravíme daňová přiznání.

Wiseversa s.r.o.

Romana Mlčochová

2. května 3960, Zlín , 76001

Zajistíme Vám získání Vaší půjčky. Zprostředkování hypoték, pojištění a půjček. Máme v oboru velkou praxi.

Romana Mlčochová

Aerodata s.r.o.

Pod Mlýnkem 68, Praha 6 , 16000

Poskytujeme letecké fotografie a letecké snímkování z dálkově řízeného vrtulníku a letadla. Služby a technologie v oblasti leteckého snímkování.

Aerodata s.r.o.

Radek Šimánek

Koněvova 112, Krupka , 41742

Firma dělá stavební činnost od A-Z fasády, omítky, obklady, dlažby rekonstrukce, podlahy, podhledy,

Unimachinery s.r.o.

U Jednoty 962/5, Havířov 1 , 73601

Naše firma se zabývá digitálním potiskem textilu. Tiskneme ve vysoké kvalitě, od 1 kusu, na vysoce kvalitní bavlněné materiály za bezkonkurenční ceny a v krátkých dodacích lhůtách.

Unimachinery s.r.o.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 232 081 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena