Michal Lohner

My se výšek nebojíme

Jsme firma Michal Lohner a zajistíme pro vás veškeré výškové práce, práce v oblasti arboristiky, provádíme sanace skal či ochranné a bezpečností bariéry, torkretování. Používáme ty nejmodernější technologie, abychom zajistili vaši bezpečnost a bezpečnost okolí.

Arboristické práce

Arboristika zahrnuje všechny činnosti, které se zabývají péčí o stromy. Hlavním cílem arboristiky je, zajistit provozní bezpečnost stromů. Jedná se především o dřeviny, které se nacházejí v urbanizovaných oblastech, jako jsou obce, remízky, památné stromy, okrasné parky, ale také silnice.

Stalo se vám někdy, že jste stáli na křižovatce, ale přes stromy jste neviděli do zatáčky?

Pro české silnice jsou typické vysazené stromy podél cest, které často tvoří celou alej. Aby byly silnice přehledné, je třeba stromy udržovat. Větve vyčnívající do cesty mohou způsobit mnoho škod či dopravních nehod.  
 

Kontaktní formulář

Michal Lohner

  • Opavská 2625
  • Teplice 41501
  • IČ: 01525034

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 254 943 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena