Zdeněk Šamša

Zdravé topení

Hledáte to nejlepší řešení pro vytápění vašeho domu? Přemýšlíte o výměně starého kotle na tuhá paliva za moderní řešení? Zvolte biomasu

Koupě zdroje pro vytápění není jedinou investicí, nad kterou se budete rozhodovat. Důležité je si ujasnit návratnost a cenu paliva. Zamyslet bychom se měli i nad zátěží daného vytápění pro životní prostředí. Nezatěžujme zbytečně naši přírodu. Buďme šetrní a přemýšlejme nad tím, co bychom mohli udělat jinak.

Jak to funguje?

Jedná se o konzervovanou sluneční energii, kterou rostliny pomocí fotosyntézy přeměňují na organickou hmotu. Při tomto procesu vážou oxid uhličitý a při hoření ho uvolňují.

Samé výhody

Kotle na biomasu mají vysokou účinnou, zejména kotle na pelety. Ušetří i vaši peněženku a návratnost počáteční investice je vysoká. Jako příjemný bonus můžete využít kotlíkových dotací, které vám pokryjí až 85 % pořizovací ceny kotle. Jsou šetrné k životnímu prostředí a svým komfortem jsou srovnatelné s kotli na plyn.

Kontaktní formulář

Zdeněk Šamša

  • Ladislava Vágnera 140/8
  • Benátky nad Jizerou 29471
  • IČ: 62996576
  • DIČ: CZ62996576

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 266 085 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena