PrestigeFloor s.r.o.

Prověřeno drsným severem

Bývaly doby, kdy se mládenci vydávali do světa, aby se naučili něco nového a nabrali zkušenosti. Když se potom po letech vraceli zpátky domů, obvykle už bývali zkušení a zruční a přinášeli s sebou něco, co v jejich rodném městě nebo vesnici nebylo příliš tradiční. Nezřídka se potom, díky svým zkušenostem a dovednostem, stávali tito mládenci mistry, kteří byli vyhledáváni širokým okolím. Mohlo by se zdát, že jde o vyprávění jako z pohádky... ale to skutečně z pohádky není. I dnes se totiž tyto výpravy za zkušenostmi odehrávají a my máme to štěstí, že z nich můžeme těžit.

 

Představte si mládence, který před lety odešel na zkušenou do Dánska. Tam se naučil vše o průmyslových epoxidových a betonových površích a dokonce si tam založil firmu. Firmu, která dosáhla velkého úspěchu na náročném trhu v Dánsku, Švédsku a Norsku. Jenže stále cítil potřebu také doma předat něco z toho, co se v té daleké cizině naučil. 

„Naše práce byla mnohokrát prověřena nejen zákazníky, ale i drsným počasím v severských zemí.“

Kontaktní formulář

PrestigeFloor s.r.o.

  • Dukelská 1419/52b
  • Jeseník 79001
  • IČ: 09823182
  • DIČ: CZ09823182

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 254 943 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena