KODED STAV s.r.o.

Od základů po střechu

Pohráváte si s myšlenkou, že by si vaše koupelna zasloužila nové obklady? Nebo se škrábete na bradě při pohledu na fasádu, která už má svá nejlepší léta za sebou a očividně by si zasloužila pořádnou rekonstrukci? Možná se vám ani do jednoho z těchto (a mnoha dalších) úkolů nechce. Jen samotná představa, kolik s tím budete mít práce a kolik času vás to bude stát, vás přivádí na myšlenku přenechat to jiným. A proč ne? Obrátit se na profesionály není žádná ostuda. Jeden umí to a druhý zase tohle. Ať už potřebujete nové obklady do koupelny, dlažbu do předsíně nebo váš dům volá po nové fasádě, svěřte práci do rukou stavební firmy KODED STAV. 

Spolehlivý parťák pro malé i velké projekty

Firma KODED STAV s.r.o. byla založena již v roce 2007 a původně se specializovala na keramické obklady a dlažby vyžadující speciální montážní postupy – například mozaiky do bazénů či wellness nebo velkoformátové obklady, na které si mnohdy netroufne ani zručný kutil.

Šikovný tým ale brzy zjistil, že jejich možnosti sahají ještě mnohem dále a že jsou daleko zručnější. Díky tomu začali svoje služby rozšiřovat a dnes vám mohou nabídnout kompletní stavební servis „od základů po střechu“. 
 

Od individuálních nápadů až po obří plány

Firma KODED STAV s.r.o. se neostýchá pokrývat projekty jak malého rozsahu, kterými jsou například rekonstrukce koupelen, tak i projekty, které jsou opravdu veliké – zde mluvíme o realizaci komerčních prostor či průmyslových hal. Parťáci z KODED STAVU se nezaleknou žádného úkolu, ať už je malý nebo velký. Každý projekt je pro ně výzva!

Firma působí v rámci celé České republiky. Zpracovávají zakázky navrhované předními architekty a svým zákazníkům tak dokážou nabídnout nejen vysokou kvalitu, ale i dech beroucí design. Každé přání je předem vyslyšeno.
 

Stavte se a nechte si poradit

Zručnost, šikovnost a cit i pro malé detaily pracovníků ze stavební firmy KODED STAV s.r.o. si můžete prohlédnout na vlastní oči v jejich showroomu. Ten se nachází na Praze 10 a jste zde srdečně vítáni. Můžete si prohlédnout velké množství velkoformátových obkladů a dlažeb, sanitární zařízení i doplňky či venkovní dlažby.

Nechte si poradit a doporučit tu nejlepší možnou cestu. Společně najdete ideální řešení pro váš malý či velký projekt. 

Kontaktní formulář

KODED STAV s.r.o.

  • Miranova 148/10,
  • Praha 10 102 00
  • IČ: 279 26 036
  • DIČ: Cz279 26 036

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 309 892 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2022 | všechna práva vyhrazena