Milan Pišta

Svařování se zárukou.

Když na procházce projdeme okolo starého hradu nebo zámku, vždy nás jako jedna z prvních věcí zaujme stará poctivá železná brána. Téměř každý si povzdechne nad její krásou s dovětkem, že to ještě bývaly časy, kdy staří kováři svoji práci ovládali a jejich fortel a zručnost jim dovolovaly tvořit díla, překonávající staletí.

 

Ano, je pravda, že práce se železem není snadná. Je to těžká dřina, která potřebuje sílu, preciznost a ochotu se umazat. Není to jako sednou si k počítači, vytvořit pár tabulek, zmáčknout tlačítko "odeslat" a mít hotovo. Avšak když narazíte na srdcaře v oboru, kterým je pan Milan Pišta, řekne Vám, že by tu práci za nic na světě nevyměnil. Když totiž svým zákazníkům plní jejich sny a pomáhá jim, svými vlastnoručně vyrobenými produkty, udělat z jejich objektů právě ty hrady a zámky, naplňuje to jeho duši radostí. A je jedno, jestli se jedná o vstupní brány, železná schodiště nebo regály. Jeho 17 roků zkušeností se svařováním je skvělou zárukou kvalitně odvedené práce. To vše je podpořeno i evropským certifikátem. Ať už si budete přát vyrobit cokoliv, pan Milan Pišta s Vámi vždy najde to nejvhodnější řešení, které bude jak designově, tak ekonomicky optimální. Následná kvalitně odvedená práce, ta už je potom samozřejmostí. A víte proč je to samozřejmostí?

Kontaktní formulář

Milan Pišta

  • Smetanova 477
  • Bělá pod Bezdězem 29421
  • IČ: 08926093

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 242 560 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena