TN Bau s.r.o.

Postavte si domov

Rádi byste stavěli dům, jen si nejste jistí, z jakého materiálu by vaše budoucí sídlo mělo být? Tápete mezi výhodami cihlových staveb a dřevostaveb? Snažíte se zjistit, jaké jsou technologické rozdíly, doby výstavby, projektová náročnost, případně jaká je efektivita a trvanlivost jednotlivých možností?

V takovém případě potřebujete někoho, kdo má zkušenosti jak s konvenční výstavbou pomocí tradičních stavebních prvků, jakými jsou například cihly, tak i s výstavbou dřevostaveb, které jsou budoucností stavebního průmyslu. Ve firmě TN Bau s.r.o. vám zcela otevřeně poradí a vysvětlí, proč je pro vás vhodný právě ten nebo onen druh stavby. Proberou s vámi vaše potřeby a možnosti a na jejich základě vám připraví to nejlepší řešení.

Díky tomu třeba zjistíte, že se dřevostavba, která nikdy nebyla vaší preferovanou možností, stane výběrem, na který budete mnoho dalších desítek roků pyšní. Vždyť moderní technologie, to je to, o co v dnešním světě jde. A stavebnictví v tomto nestojí stranou. I tady se vše mění závratnou rychlostí a upřímně, kdo by si dnes chtěl nechat postavit dům technologií z konce osmnáctého století. Vy totiž nechcete postavit jen dům, ale potřebujete vystavět domov. Domov, ve kterém budete rádi bydlet a jehož náklady spojené s provozem budou nízké. A například přesně tyto nároky splňuje dřevostavba. Energetická nenáročnost při jejím provozu je velkým trumfem, který dostanete do ruky.

Kontaktní formulář

TN Bau s.r.o.

  • Nová 576
  • Dobšice 67182
  • IČ: 08446440

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 254 943 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena