Často kladené dotazy

Jak funguje služba Poptávky.cz?

Projekt Poptávky.cz sdružuje 96 332 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Jak mohu získat zakázky?

Pro získání zakázek se registrujte do systému jako dodavatel. Registraci provedete tady. Následně můžete v systému snadno vyhledat poptávku, kterou chcete realizovat.

Kolik to stojí?

Firmy platí paušální platbu za zrealizovanou zakázku ve výši 500, 1 000 a 2 000 Kč, zakázky do 5 tis. Kč hodnoty jsou ZDARMA. Za tímto účelem si předplatí období částkou ve výši 6 000 Kč, ze které se platby za realizaci zakázky odečítají. Uhrazené předplatné má neomezenou platnost.

Jak si mohu nastavit zasílání poptávek?

Profil cílení poptávek lze nastavit na obor, klíčová slova a dále region až na úroveň okresu. Filtrovat lze také na konkrétní poptávkový systém.

Kontakty

Business Aggregator, s.r.o.
Sluneční náměstí 2583/11, Praha 13
IČO: 08320349

O projektu

Projekt Poptávky.cz sdružuje 175 011 poptávek na jednom místě. Využívá spolupráce s nejvýznamnějšími zdroji obchodních příležitostí v ČR a zajišťuje tak podíl přesahující 70 % všech poptávek a veřejných zakázek dostupných na českém internetu. Tato služba představuje moderní způsob jak získávat nové zákazníky s revolučním konceptem platby za realizaci zakázky.

Poptávky.cz © 2021 | všechna práva vyhrazena